NARZĘDZIA SPAWALNICZE

LINCOLN ELECTRIC
Spawarki MMA, TIG, półautomaty MIG/MAG, uchwyty spawalnicze, części, osprzęt spawalniczy, elektrody, druty i pręty do spawania, regeneracji stali, żeliwa oraz metali kolorowych.
Przecinarki plazmowe, automaty spawalnicze, agregaty spawalnicze, urządzenia prostownikowe.

HARRIS
Osprzęt do cięcia i spawania gazowego, ręcznego oraz maszynowego, palniki, reduktory, półautomaty do cięcia, złączki itp., osprzęt do gazów medycznych i specjalnych.

TRAFIMET
Uchwyty spawalnicze MIG/MAG, TIG, PLAZMA i części zamienne do uchwytów, Palniki, części zamianne, adaptery, złączki (wtyczki i gniazda).
urządzenia spawalnicze w grupie przemysłowej i warsztatowo-naprawczej.

GCE
Osprzęt do cięcia i spawania gazowego ręcznego i maszynowego; palniki, części do palników, reduktory, manometry, zespoły bezpiecznikowe, węże spawalnicze, półautomaty do cięcia, złączki itp., uchwyty spawalnicze MIG/MAG, osprzęt do spawania elektrycznego, osprzęt do gazów medycznych i specjalnych, zawory butlowe.
Spawarki inwertorowe, ochrona stanowiska spawalniczego, przyłbice spawalnicze, chemia przemysłowa, markery przemysłowe.

TEKA
Stoły spawalnicze, stoły odciągowe. Ochrona stanowiska spawalniczego – zasłony spawalnicze, lamele, szyby ochronne, tłumiące ścianki działowe, przesuwne ścianki ochronne. Urządzenia ssąco-filtrujące pyłów i dymów spawalniczych stacjonarne, jezdne i centralne.
KEMPPI
Spawarki MMA, TIG, półautomaty MIG/MAG, automatyzacja procesu spawania MIG/MAG, akcesoria i części spawalnicze.
ESAB
Spawarki MMA, TIG, półautomaty MIG/MAG, automaty spawalnicze, agregaty spawalnicze, systemy do cięcia, uchwyty spawalnicze, części, osprzęt spawalniczy, elektrody, druty i pręty do spawania i regeneracji stali, żeliwa i metali kolorowych.
HYPERTHERM Przecinarki plazmowe, materiały eksploatacyjne, źródła i osprzęt do cięcia maszynowego.
AVESTA
Materiały spawalnicze (elektrody, druty i pręty) do spawania stali stopowych, chemia techniczna.

SPEEDGLAS
Nowoczesne i ergonomiczne systemy ochrony zdrowia spawacza – przyłbice z nadmuchem powietrza lub filtrowentylacją: Fresh-air C, Adflo.
Samościemniające przyłbice spawalnicze wraz z osprzętem.

PERUN
Osprzęt do cięcia i spawania gazowego ręcznego i maszynowego, reduktory, palniki, półautomaty do cięcia,butle do gazów technicznych, cieplarki i suszarki do elektrod, kompresory, szlifierki, elektronarzędzia, elektrody i druty spawalnicze, urządzenia wentylacyjne, środki ochrony osobistej spawaczy.
Rampy z osprzętem, urządzenia i komplety montażowe.

THYSSEN
Elektrody, druty i pręty do spawania stali.

 

BÖHLER
Elektrody, druty i pręty do spawania stali.

KEMPER
Stoły spawalnicze i odciągowe, urządzenia ssąco-filtrujące pyłów i dymów spawalniczych stacjonarne, jezdne i centralne, ochrona stanowiska spawalniczego i spawacza – przyłbice spawalnicze, zasłony spawalnicze, lamele, szyby ochronne, tłumiące ścianki działowe, przesuwne ścianki ochronne, odciągi spalin samochodowych.

CASTOLIN
Technologie napraw i regeneracji części i elementów maszyn metodami spawalniczymi.
Materiały spawalnicze do spawania, napawania, natryskiwania, lutowania i regeneracji stali, żeliwa i metali kolorowych (elektrody, druty i pręty, proszki). Urządzenia spawalnicze- spawarki i półautomaty, stanowiska spawalnicze, sprzęt gazowy, osprzęt dodatkowy (reduktory, bezpieczniki, szybko złączki, okulary, węże gazowe), urządzenia do natrysku termicznego.

ABICOR BINZEL
Uchwyty spawalnicze MIG/MAG, PLAZMA,TIG, ROBO i części zamienne do uchwytów, akcesoria dodatkowe.