NARZĘDZIA ŚCIERNE

DIALEKS
Ściernice diamentowe do ostrzenia narzędzi, obciągacze diamentowe.
Ściernice trzpieniowe, noże tokarskie, pilniki diamentowe, pasty i zawiesiny diamentowe, honowniki (osełki), wiertła rurowe diamentowe.

 

SAINT GOBAIN
Ściernice do przecinania i szlifowania, tarcze diamentowe, lamelki, narzędzia nasypowe, beartex, narzędzia spojone, osełki oraz segmenty ścierne o spoiwie ceramicznym.

PFERD VSM
Frezy, wycinaki, otwornice, narzędzia diamentowe i CBN, narzędzia do szlifu dokładnego i polerowania, pilniki, Szczotki techniczne.
Ściernice tarczowe do cięcia i zdzierania, ściernice trzpieniowe.

3M
Tarcze do cięcia, dysk lamelkowy, dyski na rzep, dyski fibrowe, Roloc 785c, Hookit 255P, Green Corps.

KLINGSPOR
Narzędzia ścierne nasypowe, tarcze listkowe, tarcze lamelowe, tarcze bakelitowe do szlifowania i przecinania, ściernice diamentowe do ostrzenia narzędzi.

SZCZOTEX
Szczotki tarczowe z trzpieniem, tarczowe z otworem, tarczowe z nakrętką M14, tarczowe z wahliwymi segmentami, tarczowo-kątowe, szczotki doczołowe z trzpieniem, doczołowe z otworem, szczotki pędzelkowe z trzpieniem, wyciory, szczotki kominiarskie, ręczne, listwowe, do zamiatania, walcowe, specjalne.

OSBORN
Szczotki techniczne do obróbki metali, drewna, tworzyw sztucznych. Wielofunkcyjne, ekonomiczne szczotki techniczne.

 

ANDRE ABRASIVE ARTICLES
Ściernice o spoiwie żywicznym, ściernice o spoiwie ceramicznym, ściernice trzpieniowe, segmenty ścierne, HEROC, tarcze bakelitowe do przecinania i szlifowania. Półelastyczne narzędzia ścierne (ściernice lamelkowe, ściernice CBS, ściernice z nasypem profilowanym), osełki ścierne, szczotki techniczne.